
Сходи на горище Bukwood Compact Standard
от 6 200 ₴
от 5 704 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
Розкладні сходи на горище Bukwood Compact St вироблені з надміцної деревини бука за європейськими технологіями. Витончена структура деревини надає виробу неповторного естетичного вигляду, задовольняючи будь-яке дизайнерське рішення. Конструкція – 3-х секційна, дуже проста і зручна в експлуатації.
Кришка сходів цієї серії має термоізоляційні властивості, що запобігає витоку тепла у випадках, коли горище або мансардне приміщення не опалюється. Це створює відчуття затишку і комфорту в будинку.
Виробником враховано велику кількість деталей, спрямованих на безпечне використання конструкції: протиковзаючі насічки на сходинках; внутрішнє кріплення пружинного механізму; надійне столярне з'єднання типу «ластівчин хвіст»; захисні накладки від ковзання на підлозі; металевий замок, що запобігає мимовільному відкриванню кришки люка.
Технічні характеристики:
· 100% вироблено з бука
· Допустиме навантаження – до 200 кг
· Утеплена кришка люка
· Надійний металевий замок
· Безпечне кріплення пружинного механізму
· Спеціальне столярне з'єднання "ластівчин хвіст"
· Контурний ущільнювач по периметру коробки
· Стержень для відкривання кришки – в комплекті
· Поручень для безпечної експлуатації
|
Матеріал |
Дерево (бук) |
|
Конструкція сходів |
Розкладна |
|
Максимальне навантаження |
200 кг |
|
Максимальна висота приміщення |
280 см |
|
Кількість секцій |
3 |
|
Товщина кришки |
26 мм |
|
Термоізоляція |
20 мм |
|
Висота коробки |
135 мм |
|
Винос сходів |
130 см |
|
Радіус відкривання |
155 см |
|
Замок |
Металевий, типу «защолка» |
| Поручень | 1 шт. |
|
Комплектація |
Горищні сходи Стержень для відкривання Захисні накладки Інструкція Гарантійний талон |
|
Термін гарантії |
60 місяців |
|
Країна-виробник |
Україна |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bukwood |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Тип складывания | 3-х секционная |
| Термоизоляция крышки короба | Да |
| Толщина крышки короба | 26 мм |
| Радиус открывания | 155 см |
| Вынос ступеней | 130 см |
| Способ открывания | Механический |
| Пользовательские характеристики | |
| Порода дерева | Бук |
| Форма лестницы | Прямая |
| Применение лестницы | Внутреннее |
| Материал лестницы | Дерево |
| Размер, см | 110*60 |
- Цена: от 5 704 ₴











